השאירו פרטים לתיאום פגישת ייעוץ

X

DJ רואי טוחנר

רואי טוחנר, שביקר בכל עמדת די ג’יי שמכבדת את עצמה בישראל, באירועי ענק (מצעד האהבה, פסטיבל קרלסברג, חגיגות היין), במועדונים מובילים בחו”ל (רוסיה, רומניה, יוון, איביזה) ובהפקות לצד גדולי הדי ג’ייז בעולם, נחשב כיום לאחד הדי ג’ייז האהודים, המבוקשים והמוערכים בארץ.

טוחנר פרץ לתודעת הסצנה בשנת 1999 כאשר קטף את המקום הראשון בתחרות די-ג’ייז חובבים ארצית, בה ניגן מול קהל משולהב של כ- 20,000 איש. כבר אז היה ברור גם לשופטים וגם לקהל שמדובר בתופעה, ושעתידו עוד לפניו. בשנת 2000 היה ממקימי חנות התקליטים האגדית “פאנקי פיש רקורדס”, אשר העלתה לדי ג’ייז המקומיים (ובעקבות כך למועדונים) את הרף המוסיקלי ואין די ג’יי/חובב מוסיקה שלא היה מתייצב למשלוח תקליטים החדש כל שבוע (שכל תקליט ותקליט שהגיע לחנות היה באחריותו של רואי)

בשנת 2006 בחר מגזין טיים אאוט תל-אביב את טוחנר בתור די ג’יי השנה. זאת היתה השנה השניה שבה טוחנר זכה להיות אחד מאנשי השנה של טיים אאוט, לאחר שנבחר בשנה הקודמת כאחד האנשים המשפיעים ביותר בסצינה התל אביבית, במסגרת תרומת “פאנקי פיש” לסצינה. בזכות זה ובזכות תוכנית הרדיו הפופולרית השבועית שבה ניגן (ברדיו 99) במהלך השנים 2006-2007, טוחנר רק חיזק את מעמדו והפך לקונסנזוס. ב-2007 אף נבחר למקסס את האוסף החדשני לתקופתו,Elektro , אשר היה להצלחה גורפת.

בשנים האחרונות התפתח מאד בתחום הפקות המקור בתחום מוסיקת המועדונים, והוחתם בלייבלים נחשבים בעולם כמו וורנר, אי אם איי, ספינינג רקורדז וטולרום. סרט אנימציה לו עשה רואי את הפסקול זכה במספר פרסים בפסטיבלים באנגליה, ארה”ב ושוויץ. כמו כן, הקים לייבל משלו, “סנס אוף דקורום”, וחלק את הבמה עם DJS בינלאומיים כמו אביצ’י ודיוויד גטה.

בזכות הידע המוסיקלי הנרחב שלו, רואי משמש גם כיועץ אומנותי עבור מועדונים וברים ברחבי הארץ, תצוגות אופנה ואירועי קונספט וחברת ME.J המספקת פתרונות מוסיקה לעסקים מובילים בישראל. ניסיונו העשיר ואלפי שעות תיקלוט אותם צבר עם השנים, מקנים לו יכולת קריאה מדויקת של הקהל והפיכת כל אירוע בניצוחו, אם זו מסיבה, אירוע פרטי או עסקי – לאירוע המושלם.

עקבו אחרי רואי בפייסבוק

די ג'יי רואי טוחנר בקליאנטה תדמית
די ג'יי רואי טוחנר צילום תדמית 3
די ג'יי רואי טוחנר בקליאנטה תדמית 2
די ג'יי רואי טוחנר צילום תדמית 4