השאירו פרטים לתיאום פגישת ייעוץ

X

בשנים האחרונות הדי ג’י חזר להיות הבן של אלוהים, טכנו היא מלה נרדפת למוזיקה אלקטרונית שזה הדבר הכי חם כרגע וכולם טסים (טוב, טסו עד שהגיעה הקורונה) למסיבות קיץ באיביזה או מיקונוס 🙂

החוויה של ‘בויילר רום’ או ׳סרקל׳ היא כזו שה- DJ נמצא בתוך הקהל וכולם רוקדים יחד, סביבו ואיתו.

https://youtu.be/bk6Xst6euQk (שימו לב למספר הצפיות)

אז בנינו עמדה מגניבה על גלגלים שנכנסת למרכז הרחבה, עם סטייל ונוכחות + תאורה על ה-DJ. בנינו נבחרת של ה-DJS הכי לוהטים בעולם הקלאבינג הישראלי והם יכולים לשדרג את החוויה המאוחרת באירוע ולקחת אותו לגבהים אחרים :

טל טובי – הנציג הבולט של קבוצת ׳סיטיק׳ ותיקלוטים בכל המקומות החמים כמו ג׳ימי הו, בלוק, מילה בים (ראשל״צ), מסיבות מחתרתיות בכל הארץ ובמועדונים מסביב לעולם

דניאל אלפסי – מהכוחות העולים והבולטים בעולם הטכנו המקומי עם תיקלוטים בבלוק, ספוטניק, הייב, דזרט, הפקות ענק מקומית (איגרא רמא, פארק הירקון, אנונימוס ועוד) ותקלוטים באירופה והסביבה..

.עומרי גואטה – נבחר לדי ג’י האנדרגראונד של 2017 עם קהל מעריצים אדוק. מבעלי הוודו בתל אביב, אורח בכל המקומות השווים, רזידנט ׳ראביטס אין דה סאנד׳ – קמפ המידברן הקרחניסטי ובגדול כוכב מקומי ברמות הכי גבוהות שיש.

סהר זנגילביץ’ – מקווים שנצליח לתפוס אותו בארץ אחרי שבשנה האחרונה הוא מדלג בין ארה”ב לארגנטינה, אמסטרדם ומוסקווה, וייטנאם או הודו וכל הגדולים מנגנים את המוזיקה שהוא יוצר. טופ די ג׳י זה הוא.

דני תובל – די ג’י, יוצר ואגדה מקומית כבר 20 שנה. מימי אלנבי 58 והקו, דרך המנטל, השושו ועד המקומות הלוהטים של הרגע כמו הארייא, מונדו, שלוותא, ג׳ימי הו הפקות ענק ומועדונים בארץ ובחו”ל. טראקים תחת השם VOOZ BROTHERS שהוא מפיק עם ׳זיגו׳ זוכים להצלחה יפה בכל העולם.

די ג’י זומבי – מנביאי הפרוגרסיב האוס שכבר 20 שנה חורך מועדונים ופסטיבלים בארץ ובעולם. רזידנט ובעלים של הפקת הטכנו המדוברת TERRA שמתרחשת בלוקיישנים משתנים, מבעלי הלייבל הבינלאומי המצליח Beat Boutique Records ושחרר חומרים מקוריים בלייבלים מובילים דוגמת .Sudbeat בנוסף חצי מההרכב Weekend Heroes ושיתף פעולה עם אמנים כמו דדמאוס וכריס וויליס.

די ג׳י יהל – כוכב העל זמני של הפסיי-טראנס הישראלי. מופיע בימים כתיקונם בכל העולם, מפסטיבלים בפורטוגל, יפן או ברזיל ועד הטומורולנד בבלגיה, ממסיבות בלוס אנג׳לס או מקסיקו ועד תאילנד…בקיצור הדרכון שלו ממש מעורר קנאה.

**** בתוספת תשלום אפשר לצלם את כל המתרחש במעגל סגור (עמדת הדי ג’י, הקהל, וכן כמה זוויות שיוקרנו על המסכים אם רוצים אז גם הקלטה שתשאר למזכרת)

-חוויה המחברת בין כל החושים

די ג'יי דני תובל LATE NIGHT DJS
די ג'יי דניאל אלפסי LATE NIGHT DJS
די ג'יי Yahel Loco
DJ Zombi Port
די ג'יי LATE NIGHT DJS
די ג'יי טל טובי LATE NIGHT DJS
LATE NIGHT DJS