השאירו פרטים לתיאום פגישת ייעוץ

X

אודות קליאנטה

׳קליאנטה החברה למוזיקה׳ היא חברת המוזיקה הותיקה בישראל.

קליאנטה הוקמה ב-1996 על ידי ארז גזית, די ג׳י וסקספוניסט מבוקש וחדור אמביציה, ובמהרה הפכה לבית מוביל של תקליטנים (אז נגנו בתקליטים ובדיסקים) שנתנו מענה ברמת האירועים הפרטיים – חתונות, מסיבות והאירועים העיסקיים – מסיבות חברה, השקות, ימי סטודנט וכו'.

רבים שואלים מה פירוש המילה קליאנטה וזו מילה בספרדית שמשמעותה חם עם כל הקונוטציות הנלוות לכך – מבחינת טמפרטורה, ברמת העצבים, ברמת החרמנות…תשאלו כל מטייל שחזר מטיול בדרום אמריקה 🙂

ב-2003 התמזגה קליאנטה עם "החברה למוסיקה" חברת בוטיק בבעלותו של אלי ניסן – מוזיקאי מוכשר (להקת פורטרט), די ג'י (היום בעל שם עולמי) ויועץ מוזיקלי והפכה ל' קליאנטה – החברה למוסיקה.

מ-2003, החברה הרגישה את הצורך ההולך וגובר בפתרונות תוכן יצירתיים שיצטרפו לדי ג’י, והפכה לנושאת הדגל בתחום : אמנים, להקות והרכבים שהוקמו במיוחד כדי להתאים לצרכים של אירוע, נגנים שמשתלבים בזמן הקוקטייל-קבלת פנים או המסיבה, יבוא ויצוא אמנים בינלאומיים והכל עטוף בסטייל ובמקצועיות אין קץ.

ב-2008 החליף את ניסן , דני תובל – די ג’י בכיר בחברה (ואחד השמות הגדולים בתחום הן במועדונים והן באירועים) ומפיק מוזיקלי מוכשר, שהמשיך את המגמה תוך כדי חידוד נבחרת הדי ג’ייס לקבוצה של שמות גדולים, שילוב של כוחות עולים עם די ג׳ייס מנוסים ומובילים בתחום באירועים אבל כאלה שמביאים ערך מוסף מעולם המועדונים, יצירת המוזיקה המקורית, ז’אנרים שונים וקריאה קדימה של המפה. בהנהגתו הוקמו הרכבים המושתתים על די ג׳י – מה שמוגדר בעגה המקצועית DJ LIVE או DJ BAND דוגמת להקת PARTY PEOPLE או הרכב הדאנס הישראלי LAZOOZ

בסוף 2013 הצטרף שותף חדש ותוספת כוח משמעותית לחברה – אודי אור חיים, המנהל המוסיקלי של להקת LEGEND שאר גם היה חלק מהקמת ההרכב, בניית כל העיבודים המוסיקליים, ומוזיקאי מוכשר בפני עצמו (שלומי שבת, שלומי סרנגה, להקת וולקאטה ועוד). יחד איתו ובהפקתו המוזיקלית הוקמו להקות כמו PopUP, "הטברנה של קליאנטה" ומבחר הרכבי קאברים, קבלות פנים ואווירה לרפרטואר החברה. החברה לא הפסיקה לכבוש יעדים ומטרות תוך כדי שמירה על איכות גבוהה ומתן מענה איכותי לקהלים מגוונים שמוזיקה זה העניין המשמעותי להם באירוע. בנוסף מתנסה החברה לאורך השנים באירועים מורכבים כמעט בכל העולם (מערב ומזרח אירופה, ארה”ב, אפריקה ואפילו המזרח הרחוק) לצד עבודה עם מיטב חברות ההפקה בארץ ומיטב גני ואולמות האירועים בישראל- מצפון לדרום, בכל סוגי האירועים.

אנחנו מאמינים במתן פתרונות תוכן בהתאמה אישית, התאמת הדי ג’י הנכון לאירוע הנכון, ייעוץ מוסיקלי לאירועים שנעים מחתונה אינטימית של עשרות אנשים ועד אירוע עסקי לאלפי אנשים – הכל נעשה אצלנו כבית של מוסיקה שיודע להבין את צרכי הלקוח בהתאם לטעם ותקציב ותמיד לעשות את כל מה שצריך בשם אהבת האדם ואהבת המוזיקה.

אנחנו מאמינים תמיד בחדשנות לצד מתן ריספקט אמיתי לכל מה שעיצב אותנו ועזר לנו להיות מה שאנחנו היום – חברה ששמחה על זכותה להיות חלק מרגעים מיוחדים ושמחים, אצל כל כך הרבה אנשים.

שנפגש רק בשמחות!–

אודי אור חיים

אודי אור-חיים

שותף בקליאנטה החברה למוזיקה, מנהל מוזיקלי, מעבד ומתזמר

דני תובל

בעלים - שותף, מפיק מוזיקלי ודי ג'י