השאירו פרטים לתיאום פגישת ייעוץ

X

לג’נד – מופע קאברים בינלאומי

LEGEND היא להקת הדגל של קליאנטה החברה למוסיקה בכל מה שנוגע למוסיקה חיה.

הלהקה מחזיקה ברפרטואר מפואר והא אחד מההרכבים הבודדים המסוגל לתת פתרון לערב מלא משלב קבלת הפנים , דרך דינר שואו, ריקודים ועד האפטר פארטי.

 

לג’נד מונה במבנה המלא 12 איש על הבמה וכוללת זמרות וזמרים כמו : נעמה כהן (כוכב נולד, חומר מקורי בעברית ובאנגלית תחת השם NaMa), לירון לב (כוכב נולד, מופע משותף עם רבקה זוהר), גבריאל בטלר (להקת עדן ואחד מהכוכבים בגדולים בז’אנר), מייקל הרפז (היי פייב, הנחיה של אירועי תגלית בישראל, תאטרון, הופעות בארץ ובחו”ל) מיטל בן חמו, יובל לב טוב (כוכב נולד), אבישחר ג’קסון (אקס פקטור) ועוד.


הנגנים הם מהשורה הראשונה ומופיעים עם טובי המוסיקאים בישראל – דני סנדרסון, מתי כספי, כוורת, אייל גולן, יהודית רביץ, שם טוב לוי, מאור כהן, שב”ק ס’ו עוד. הלהקה מופיעה בחתונות ואירועים פרטיים ועסקיים בארץ ובחו”ל (מונאקו, מוסקבה,ניו יורק, ברלין, לונדון, מרקש, איסטנבול, סנט מוריץ’, איביזה ועוד) ומעבירה חוויה חזקה, עוצמה מוסיקלית ויכולת להתאים גם סגנון או שירים פרטניים ללקוח וכתיבת עיבודים מתאימים ע”פ דרישה.

גודל הלהקה גם הוא בהתאמה אישית לסוג האירוע, כמות האורחים ומשך זמן הההופעה (מ-10 מוסיקאים למופע פריצה של שעה ועד סופר ביג בנד של 50 איש) קיימת אפשרות להוסיף פסנתר כנף לזמן האוכל או סולו מיוחד אחר כדי להתאים לאווירה של האירוע הספציפי. המוסיקה שהלהקה שולטת בה היא באנגלית, עברית, צרפתית, ספרדית (+רוסית עם זמרת נוספת) וכולל כמובן מוסיקה ים תיכונית – מזרחית, מוסיקה חסידית לצד מוסיקה משנות ה-50 ועד ללהיטים העכשוויים של הרגע.

ניהול מוסיקלי: אודי אור חיים (שלומי סרנגה, שלומי שבת).

מתופף להקת legend
קבלת פנים להקת Legend
חברי ההרכב Legend
מסיבת חתונה של להקת Legend
חברי ההרכב legend
הזמן Gave מלהקת Legend
הופעה של להקת Legend
להקת legend על הבמה