השאירו פרטים לתיאום פגישת ייעוץ

X

דני תובל הוא מהדי ג׳ייס המוכרים, העסוקים, המוערכים והמנוסים בביזנס. בשנת 2003 זכה בתחרות International MTV DJ Award בתואר פריצת השנה ומאז הוא לא עוצר…

מעל ל- 20 שנה של קריירה מפוארת עם אלפי אירועים, עסקיים ופרטיים, מסיבות, פסטיבלים וחתונות מתוקשרות במקביל לקריירת מועדונים מקומית ובינלאומית.

דני היה רזידנט (די ג’י הבית) של מקומות בילוי שהיו לאבני דרך בחיי הלילה התל אביבים – הקו מילניום והפאצ’ה, המנטל, השושו, אוקטופוס (תורג’י פארטי טיים) והגת רימון, ליין הגייז קרוז במועדון המוב, בווקס והדום ובמסיבות ה- FFF של שירזי. התארח ועדיין במיטב ההפקות של האומן, 17 פורום ב”ש, אלפאבת תל אביב, חוות היען אילת, חוף נירוונה בחיפה, מצעדי גאווה, מצעדי אהבה, וביקר לא אחת בעמדות ה-DJ במועדונים –מסיבות – אירועים בעולם : איביזה, לונדון, פריז,  אמסטרדם, בריסל, ניו יורק, מיאמי, מוסקבה, פאטיה (תאילנד), מינכן, מקסיקו סיטי, בואנוס איירס ועוד.

ברזומה שלו גם סטים שניגן יחד עם טובי ה-DJS בעולם:
דיוויד גטה, פול אוקנפולד, סטיב אנג׳לו, ניק וורן, ג’וניור ואסקאז, אביצ’י ז״ל, שאראם (דיפ דיש), אינפקטד מאשרום, דיוויד מוראלס והזמרת פינק.

דני ערך, מיקסס וייעץ לדיסקים רבים שיצאו בארץ,
יעץ מוסיקלית והתארח בתוכניות טלוויזיה ורדיו שונות, היה עיתונאי מוזיקה במגזין “פנאי פלוס” ובמגזין “לילה”  מבית ידיעות תקשורת ויוצר ומפיק מוזיקה אלקטרונית שיוצאת בכל העולם בלייבלים מובילים ( Vooz Brothers- לצידו של שותפו זיגו). שיתף פעולה עם אמנים מקומיים מובילים כמו עילי בוטנר וילדי החוץ (מופע אלקטרוני מצליח משותף), דנה אינטרנשונל, קרולינה, ערן צור ועוד.

 דני מרצה בכל הארץ הן באוניברסיטה הפתוחה, בבתי ספר פרטיים (׳המפיקים׳) ולמנהלים בכירים על תפקידה של המוזיקה, יצירת חוויה בעזרת מוסיקה, אומנות ה-DJ, הרכבים מוזיקליים לאירועים ועוד..

החל מ-2008 דני תובל הוא גם שותף ב”קליאנטה החברה למוסיקה”  וממשיך לתת בראש במועדונים המובילים בישראל (ארייא, ג׳ימי הו, מונדו, פורום באר שבע, גואט, בלוק ועוד) , ובאירועים החמים והשווים בארץ ובחו״ל.

כל התוכן של דני תובל בקישור אחד בלבד

די ג'יי דני תובל במשרדי קליאנטה
די ג'יי דני תובל תדמית
די ג'יי דני תובל בהופעה
די ג'יי דני תובל מתקלט