השאירו פרטים לתיאום פגישת ייעוץ

X

ריקודים

כל מה שקורה בחתונה הוא ההכנה או האפטר אפקט של המסיבה. קבלת הפנים היא זו שמגדירה איך נתחיל את האירוע, החופה זה הרגע שלכם – הרגע שבגללו התכנסנו. הארוחה – חשובה וחלק משמעותי מחוויות הבילוי. ללא ספק על מה שכולם ידברו והמסקנה של אחרי -האם היה כיף בחתונה שלכם, זה בגלל המסיבה.

החלק הכי משמעותי בהצלחת האירוע הוא שלב הריקודים. הרחבה תהיה מפוצצת? הדי ג’י ינגן את מה שכולם מנגנים? כולם ירקדו כי באמת כיף או כי צריך ולא נעים? הפתרון – להקה שבחרתם בקפידה ומתאימה לכם כמו כפפה ליד. אצלנו בקליאנטה מבחר רב של הרכבים מוסיקליים – להקות קאברים, הרכבי כלי מייתר, הרכבים אלקטרוניים, שילוב של נגנים, טאלנטים ולהקות מובילות במוסיקה הישראלית ועוד. די ג’י לכל אירוע הוא מאסט אבל הרכב מוסיקלי חי – סוחף את כולם לרחבת הריקודים, יוצר אינטראקציה עם האורחים ואתכם ,מתאים עצמו למצב הרוח ודואג שאף אחד לא יעזוב את רחבת הריקודים.

יש משהו במוסיקה חיה שנותן לאירוע אוויר האחרת, מלהיבה ותוססת שקשה לשחזר. התקשורת עם האמן, האלמנט החזותי, משנים לחלוטין את האופי של האירוע שלכם ויגרמו לו להיות שונה, זכיר ומוצלח במיוחד.

אחת המשימות הקשות (והמהנות) ביותר בהכנות לחתונה היא בחירת קונספט מוסיקלי. תנו לנו – מהראשונים והמובילים בתחום פתרונות תוכן מוסיקלים יצירתיים לאירועים בארץ ובחו”ל, לעזור לכם..

אנחנו מזמינים אתכם להתרשם מהאמנים וההרכבים שלפניכם, ליצור איתנו קשר ואנחנו נדאג להתאים לכם פסקול לאירוע שאתם והאורחים שלכם לא תשכחו.