השאירו פרטים לתיאום פגישת ייעוץ

X

חופה

השביל הזה מתחיל כאן. כולם ממתינים. שקט. התאורה השתנתה. יש מתח באוויר. הרגע הגדול עומד לקרות. אתם נכנסים לחופה!
ואז, במקום עוד שיר חתונה שהיה כבר בחתונה של אחות של החבר הכי טוב שלכם או שיר שאתם בטוחים שהוא מושמע רק בחופה שלכם אבל מסתבר שלא בדיוק, יש טוויסט בעלילה.

כולם מחפשים את השיר או הקטע המוסיקלי שיהיה מוצלח ומרגש \ מפתיע \ מצחיק \ משמח ויהפוך את האות של תחילת הטקס והסימן שהטקס נגמר למשהו שיהיה שלהם ואם אפשר גם מקורי – מה טוב.
עכשיו תדמיינו שמופיע זמר ושר לכם ולאורחים שלכם את השיר הנבחר בליווי גיטרה או קלידים ,פלייבק או אקאפלה, בהגשה אינטימית ונוגעת.

אפשרות נוספת לשיר של לפני החופה או שבירת הכוס הוא בביצוע הרכב מלא של נגנים וזמרים שסוחף את כל הנוכחים והופך את הרגע הזה לחוויה עוצמתית ומיוחדת. לא משנה איזה שיר או נעימה תבחרו, ברגע שזה חי – כללי המשחק משתנים.

בקליאנטה אנחנו מודעים מאוד למשמעות שיש לשירי כניסה לחופה. זהו אחד הרגעים שמגדירים את החתונה כולה, ולעומת שיר שיהיה זכור בעיקר לחברות של הכלה שעדיין לא התחתנו זה הופך לרגע שכל הנוכחים לא ישכחו לעולם.
מעוניינים לשדרג את החתונה שלכם וליצור חוויה חיה בלתי נשכחת? תנו לנו לעזור לכם. צרו איתנו קשר בטופס משמאל או בטלפון ונשמח לעמוד לרשותכם ולהתאים לכם הרכב ממבחר הרכבים מוסיקליים לחתונות שאנחנו מייצגים