השאירו פרטים לתיאום פגישת ייעוץ

X

אמנים

בשנים האחרונות ישנה עליה משמעותית בצורך ובביקוש לתוכן איכותי לאירועים, עסקיים ופרטיים כאחד. חברת קליאנטה מספקת תוכן רב ומגוון לאירועים בארץ ובחו”ל ותתאים לכם את מיטב האמנים המקומיים (וגם אמנים בינלאומיים) על מנת ליצור חוויה יוצאת דופן, חד פעמית ועוצמתית. הנתונים החשובים כאן הן כמובן הטעם האישי, הטעם של הקהל אליו רוצים לכוון, מטרת האירוע וכמובן עומק הכיס… אנחנו יכולים לתת פתרונות תוכן יצירתיים בהתאמה אישית בכל תקציב.

הופעה חיה באירוע שלכם משנה לחלוטין את האופן בו האירוע נתפס. האווירה שנוצרת סביב האמן – להקה, המוסיקה, הנוכחות של נגנים חיים היא שונה בתכלית ממוסיקה שמנוגנת באירוע ע”י די ג’י ויש לה ערך מוסף רב. זו הדרך ליצור בידול באירוע שלכם, זו הדרך לייצר את אפקט ה’וואו’ וגם אותו אפשר לבחור ע”פ רצונותיכם וצרכיכם.

חברת קליאנטה החברה למוסיקה גאה לייצג כמה מהאמנים המוכשרים והמוכרים ביותר בתחום המוזיקה לאירועים. חברתנו יכולה גם לשלב אמנים כאלה ואחרים כאורחים בלהקות קיימות שלנו, או במופע אינטימי בשיר כניסה לחופה ובכלל למופע מלא או מופע פריצה. אנחנו נדאג להתאים לכם אמן שישתלב בדיוק עם האווירה שאותה אתם רוצים להעביר בחתונה או באירוע שלכם ושיתאים לסגנון ולאופי האירוע. האורחים שלכם יקבלו את התחושה שהוקדשו מלוא תשומת הלב והמאמץ לספק להם ערב מהנה שלא ישכח במהרה.

נשמח לתאם פגישה במשרדנו שבה נוכל להתאים לאירוע שלכם- עסקי או פרטי, חתונה או מסיבה, ארוחת ערב או אירוע גאלה, בר מצווה או קוקטייל, את התוכן המתאים ואת האמן או הלהקה שיהפכו את האירוע לחוויה אמיתית.